telefon12 274 32 20 | 12 274 32 23

e-mail KLGS@KLGS.PL
Napisz do nas

tworzymy z tworzyw

PRODUCENT TECHNICZNYCH WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH

Wtryskowe formy produkcyjne

Nasza działalność w zakresie budowy form wtryskowych oparta jest na najnowocześniejszych technologiach.

Proces technologiczny rozpoczyna się od stworzenia konstrukcji. Dopracowane wzornictwo z uwzględnieniem parametrów najwyższej funkcjonalności, optymalnej wydajności w linii prostej prowadzi do zmniejszenia kosztów wytwarzanych detali.

Wynik pierwszego etapu to plik danych zawierający rysunek konstrukcyjny, który jest wykorzystywany jako obowiązująca podstawa robocza do budowy form.

W drugim etapie – w procesie obróbki stosujemy najnowocześniejsze obrabiarki typu State-of-the-Art, za pomocą których można obrabiać płyty o maksymalnym wymiarze 496 x 696 mm. Transfer danych geometrycznych – powstałych na bazie programów CAD – do obrabiarek odbywa się bezpośrednio drogą elektroniczną.

Poprzez takie współdziałanie powstaje forma pozwalająca na realizację Państwa wymagań: precyzyjna, wytrzymała i wyposażona w najnowocześniejsze podzespoły -między innymi systemy gorąco-kanałowe firmy HEITEC oraz elementy hydrauliki siłowej firmy HEB.

Każdy pojedynczy proces jest kontrolowany. Wytworzone elementy poddawane są nieustannej kontroli w naszym laboratorium pomiarowym, które korzysta z koordynacyjnej maszyny pomiarowej 3D.

tworzenie stron internetowych tworzenie stron internetowych