TELEFON: (+48) 12 274 32 xx - Kliknij TELEFON W SPRAWIE ZAPYTAŃ OFERTOWYCH: (+48) 12 274 95 xx - Kliknij EMAIL: KLGS@KLGS.PL

  • Polski
  • English
  • Deutsch

Magazynier – operator wózka widłowego

Stanowisko: MAGAZYNIER OPEATOR WÓZKA

Miejsce pracy: Pcim 1512 (małopolska)

Najważniejsze obowiązki:

• Przyjęcie dostaw i ich prawidłowe rozmieszczenie w Magazynie,

• Właściwe składowanie surowców i wyrobów gotowych,

• Transport pełnych palet na odpowiednie miejsca w Magazynie,

• Utrzymywanie czystości i porządku w miejscu pracy,

Wymagania:

• Mile widziane uprawnienia do poruszania się wózkiem widłowym poświadczone przez Nadzór Dozoru Technicznego (UDT) bądź chęć ich wyrobienia

• Odpowiedzialność i dobra organizacja pracy,

• Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

• Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym na 3 zmiany

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę,

• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,

• Dodatkowe bonusy w ramach bogatego pakietu socjalnego dla pracowników i ich dzieci,

• Możliwość rozwoju kwalifikacji poprzez szkolenia,

• Nieodpłatny dostęp do wsparcia prawnika,

• Owocowe czwartki,

• Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne,

• Możliwość awansu.