TELEFON: (+48) 12 274 32 xx - Kliknij TELEFON W SPRAWIE ZAPYTAŃ OFERTOWYCH: (+48) 12 274 95 xx - Kliknij EMAIL: KLGS@KLGS.PL

  • Polski
  • English
  • Deutsch

Ślusarz mechanik / Ślusarz narzędziowiec

Miejsce pracy: Pcim 1512

Poszukujemy doświadczonego pracownika zainteresowanego stabilną pracą w dobrej firmie!

Najważniejsze obowiązki:

– Okresowe przeglądy i konserwacja form wtryskowych
– Diagnoza i usuwanie prostych awarii na formach wtryskowych
– Prace ślusarskie przy formach wtryskowych i matrycach
– Montaż i naprawa form oraz matryc

Wymagania:
– Wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane średnie techniczne,
– Znajomość budowy i działania form wtryskowych,
– Doświadczenie w naprawie, konserwacji i regeneracji form wtryskowych,
– Kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów związanych z funkcjonowaniem form wtryskowych
– Dyspozycyjność (praca w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku)

Oferujemy:

– Umowę o pracę na pełen etat w dynamicznie rozwijającej się firmie
– Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
– Dodatkowe bonusy w ramach bogatego pakietu socjalnego dla pracowników i ich dzieci
– Wdrożenie na stanowisku pracy i wsparcie przełożonych
– Stały rozwój poprzez wykonywane zadania
– Możliwość rozwoju kwalifikacji poprzez szkolenia,

Więcej informacji można uzyskać telefonicznie pod nr tel. 12 306 73 00 lub odwiedzając naszą firmę pod adresem Pcim 1512. Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania aplikacji na adres praca@klgs.pl