TELEFON: (+48) 12 274 32 xx - Kliknij TELEFON W SPRAWIE ZAPYTAŃ OFERTOWYCH: (+48) 12 274 95 xx - Kliknij EMAIL: KLGS@KLGS.PL

  • Polski
  • English
  • Deutsch

O nas

Jesteśmy producentem i dostawcą technicznych detali z tworzyw sztucznych dla klientów z branż: elektronicznej, elektromaszynowej, energetycznej, motoryzacyjnej, sprzętu gospodarstwa domowego, a także kolejowej i budowlanej.

Zajmujemy się obsługą całego procesu produkcyjnego. Służymy naszym klientom w doborze materiałów, produkujemy formy wtryskowe produkcyjne i prototypowe, wytwarzamy prototypy, prowadzimy seryjną produkcję, a wytworzone wypraski wtryskowe dekorujemy, zabezpieczamy, spajamy, obrabiamy zgodnie z życzeniami klientów. Cały proces produkcyjny jest objęty rygorystyczną kontrolą jakości.

Nasza firma jest częścią międzynarodowej grupy firm KL:

  • KL – Keune & Lauber GmbH (Keune, Lauber), Niemcy
  • KLG – KLG Sp. z o. o. (Keune, Lauber, Gołębiowski), Polska
  • KLGS – KLGS Sp. z o. o. (Keune, Lauber, Gołębiowski, Serafin), Polska

Wszystkie firmy związane są z produkcją konstrukcyjnych wyrobów z tworzyw sztucznych. Współpracują ze sobą, lecz każda z nich jest niezależna. Dzięki temu funkcjonujemy stabilnie i zapewniamy naszym klientom najlepszą jakość usług i szeroki ich wachlarz.

Posiadamy ponad czterdziestoletnie doświadczenie w zakresie wtrysku tworzyw sztucznych, nadal kształcimy się i intensywnie rozwijamy – zarówno merytorycznie jak i sprzętowo.  Na bieżąco obserwujemy rynek, uczestniczymy w międzynarodowych i krajowych targach i spotkaniach branżowych.

Prowadzimy prace badawczo-rozwojowe. Współpracujemy z krakowskimi uczelniami technicznymi: Akademią Górniczo-Hutniczą i Politechniką Krakowską oraz z Instytutem Zaawansowanych Technologii  IOS Kraków. Dzięki temu wprowadzamy usprawnienia i innowacje, zarówno materiałowe jak i technologiczne.

Wszystkie te działania podejmujemy, by jako dostawca dla liczących się na rynku klientów uczestniczyć w ich rozwoju jako partner biznesowy, oferujący oczekiwane przez nich rozwiązania techniczne.

OFERTA

Projekt i symulacje komputerowe

Nasza narzędziownia wyposażona jest w  nowoczesne obrabiarki – elektrodrążarki, wycinarki […]

czytaj dalej

Wykonanie form wtryskowych

Każdy pojedynczy proces produkcyjny jest kontrolowany. Wytworzone elementy poddawane są […]

czytaj dalej

Wtrysk tworzyw sztucznych

Główny obszar naszej działalności to wytwarzanie technicznych detali z tworzyw […]

czytaj dalej

Dekorowanie, spajanie i montaż

Oprócz produkcji pojedynczych wyprasek wtryskowych, realizujemy również ręczny lub zautomatyzowany montaż […]

czytaj dalej

Narzędziownia

Posiadamy własne zaplecze narzędziowe aby skutecznie i efektywnie serwisować i […]

czytaj dalej